КАСКО “без виключень”

В наш час кожна друга сім'я має власний автомобіль, але далеко не кожна здатна його захистити. Згоден, що під час керування автомобілем ви впевнені в своїх силах, знання та вміння. Однак, що робити, якщо автомобіль стоїть вночі під під'їздом?

На жаль, жодна людина не встигне допомогти своєму коневі під час міцного сну.

Чим відрізняється ОСАГО від КАСКО?

Добре якщо автомобіль залишиться цілий або злегка зачеплений, але бувають різні випадки. Якщо ви володієте автомобілем серйозної марки і свіжого випуску, то варто задуматися, а не замовили саме вашу марку професіонала? Задумайтесь над цим.

Кращий тариф на новий автомобіль до 5 років!

Почитайте о новом продукте страхования полное “КАСКО Преміум

Що таке КАСКО?

Залиште свої дані і ми передзвонимо протягом 1-2 хвилин

КАСКО - це добровільний вид страхування автомобілів від будь-яких пошкоджень в будь-який час доби, а також від угону. Саме в той момент, коли ваш контроль над машиною дорівнює нулю.

КАСКО захищає свого власника від небажаних втрат нервових клітин і додаткових коштів на ремонт власного автомобіля. Ми страхуємо виправданий страх і його наслідки.

Страхування КАСКО в Харкові

Навіщо вам страхувати автомобіль по КАСКО в Харкові?

Найменший відсоток для страхування автомобіля по КАСКО в перші роки його експлуатації, так як вигідно страхувати без урахування зношування, нові або навіть фірмові запчастини коштують дуже немало. Чим старше автомобіль, тим більше вартість послуги. Те пояснюється ремонтом в повному обсязі з новими запчастинами і повною оплатою вартості роботи СТО. Зазвичай ніхто не замислюється про страхування свого автомобіля в принципі, тому що вважає, що нічого не станеться, а якщо і станеться, то вистачить коштів впоратися своїми силами. За підсумком виходить формула: «Хочеш мати машину, май грошей на дві». На жаль досвід приходить з наслідками.

Едете за границу на автомобили? – Зелена карта

Якщо автомобіль в кредит, то страхуватися по КАСКО обов'язково - це вимагає банк, так як така машина є власністю банку. Це теж не всі власники до кінця усвідомлюють.

А ось якщо куплений за свій рахунок, то ніхто не хоче виділяти додаткову суму для страховки. АЛЕ ... !!! У разі найгіршого події - викрадення або підпалу, власнику автомобіля покриють всі збитки за автомобіль (повну вартість автомобіля з урахуванням франшизи, якщо вона є). Погодьтеся, не найгірший варіант. І не доведеться заново заробляти повну суму на покупку автомобіля.

Що покриває страхування КАСКО

Що покриває страховий поліс КАСКО без винятків?

Страховий поліс КАСКО покриває такі витрати (основні):

Основні виключення (можна включити в страховку за додаткову плату):

Яка ціна страховки КАСКО в Харкові?

Ціна залежить від року випуску автомобіля, місця реєстрації та вартості автомобіля. Також вартість залежить від марки автомобіля. Чим дорожче бренд, тим більшим попитом він користується у автовикрадачів. Відповідно це впливає на ціну страхового поліса.

Купити ОСАГО (автоцивілку)

Все що встановлено на автомобіль після виїзду з автосалону, вважається додатковим обладнанням. Додаткове обладнання страхується окремо - його вписують в договір.

Чому страховий агент FreeIns?

Ми надаємо страховий договір від надійної австрійської страхової компанії з лояльними тарифами.

  1. Постачальник послуг - європейська страхова компанія
  2. Виплати відбуваються протягом 3-х днів з моменту подачі останнього документа
  3. Збиток в межах 5% від вартості автомобіля покривається без довідки від поліції
  4. Цілодобова допомога в дорозі
  5. Послуга діє не тільки на території України, а й за кордоном

Залишилися питання?

Як купити страховку в Харкові?

Ми можемо оформити страховку без особистої присутності клієнта, достатньо відправити документи на viber або електронну пошту. Ми самі здійснюємо виїзд для огляду автомобіля.

Для консультації звертайтеся за допомогою одного з наших телефонів. Доставка поліса в Харкові і по всій Україні безкоштовна!

З вами був Микита Кірін.