Додаткова цивільна відповідальність (ДГО)

Багато хто купив обов'язкову страховку автомобіля ОСАЦВ (автоцивілка, автоцивілка) заспокоюються і вважають, що переклали всю відповідальність на страхову компанію. Але не варто радіти передчасно, тому що для цього є низка причин.

Чому не вистачає звичайної автоцивілки?

Справа в тому, що покриття страховок на рівні законодавства урізане та складає на 2021 рік:

Це означає, що за вартості пошкоджень вище за страхову суму всі збитки доведеться сплачувати винуватцю ДТП.

Ви запитаєте, як цього можна уникнути?

Звичайно убезпечити себе на 100% складно, але є спосіб збільшити ліміт страхової суми з майна до 1 млн грн (максимальне розширення залежить від обраної страхової компанії). Страховий продукт зі збільшення страхової суми називається ДГО

Що таке ДГО?

Добровільна цивільна відповідальність (ДГО) – это добровольный вид автострахования, который можно приобрести исключительно с основной страховкой Автогражданки, который нужен для увеличения базовой страховой суммы.

Ця страховка збільшить відповідальність страхової компанії та убезпечить Вас від можливих витрат у разі ДТП. Ми настійно рекомендуємо оформляти цей вид страхування під час купівлі страховки для Вашого авто.

ДГО можна купити на будь-який вид транспорту, будь то легковий автомобіль чи автобус.

Як купити ДГО для свого автомобіля та скільки це коштує?

Для того, щоб придбати ДГО, Вам потрібно вибрати потрібну суму для розширення при оформленні страховки. Посилання на калькулятор ОСАГО для підбору оптимальної пропозиції.

Вибравши потрібні параметри Вашого автомобіля та натиснувши на кнопку “Розрахувати вартість”, Ви отримаєте список пропозицій від різних страхових компаній. У кожній картці (компанії) є можливість вибору додаткового покриття, де зазначено суму покриття та додаткову вартість цієї послуги.

Якщо такої опції в картці компанії немає, то страхова компанія не надає можливість розширення страхової суми для обраних Вами параметрів (тип транспортного засобу, тривалість та ін.).

Підведемо підсумок

Тільки Ви вирішуєте користуватися цим видом страхування чи ні, але завжди потрібно пам'ятати, що нас оточують дорогі автомобілі, ремонт яких може коштувати неймовірні суми. Щоб про це не думати, потрібно додатково витратити невелику суму (платіж 1 раз на рік) при купівлі основної страховки авто.

Робіть правильний вибір! А наш калькулятор та рейтинг компаній допоможе Вам підібрати найвигідніший та оптимальний варіант страховки.

Питання-відповіді

⭐ Що таке ДГО?

Добровільний вид страхування щодо збільшення базової страхової суми в ОСАЦВ

✔️ Чи варто купувати ДГО?

Однозначно так! Ризики настільки великі, що необхідність збільшення покриття величезна. Радимо збільшувати не менше ніж на 200-500 тис грн

☕ Яка ціна ДГО?

Вартість ДГО залежить від обраної компанії з ОСАЦВ, калькуляторі Автоцивілки вибирайте суму покриття та дивіться актуальні ціни
Але ціна наскільки мала, що не варто нехтувати цим видом страхування